Close component listing
Select modules

Here are a list of components you are able to extract from this page. Check those you would like to add to the build folder. Modules displayed below are part of the anonymous user journey.

 
 
Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Корпоративна соціальна мережа ПРОСТОР

Ми завжди на зв'язку один з одним завдяки корпоративній соціальній мережі ПРОСТОР. Саме тут народжуються ідеї нових сервісів, обговорюються проекти, вирішуються складні задачі, поширюються новини, фото та відео. ПРОСТОР став не тільки зручним способом спілкування для водафонівців, але й невід'ємною частиною корпоративної культури, адже дає можливість сказати колегам 'дякую' за підтримку, відзначити їх здобутки й успіхи, поставивши 'лайк' або подарувавши шалені оплески 'овацій'.

VODAFONE LIFE STYLE

Vodafone − це більше, ніж робота. Наше життя не обмежується бізнесом. Ми отримуємо насолоду від спілкування з колегами, збагачуємо один одного власним досвідом, взаємодіємо в бізнесі та поза ним. Адже, разом набагато цікавіше волонтерити, отримувати нові знання, цікавий досвід та позитивні емоції, займатися спортом та підкорювати гірські вершини.

Ми віримо у сімейні цінності, підтримуємо здоровий спосіб життя, невпинно розвиваємося професійно, інтелектуально та емоційно.

Життя у стилі Vodafone − це культура соціального підприємництва, благодійності та волонтерства, яка проявилась у проекті "Місто добрих справ". А також − це традиційні клубні зустрічі 'Wellness Guide", "Family Club", "Art Hub" та "Smart Time".

hr
hr
hr
hr
 
main_icn_24_7_support360-view4g main_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusanalyst-viewmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbonus broadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebusinesscalendarmarket_icn_Minutesmain_icn_Cameracareer-h career market_icn_Charity_Givingmain_icn_Chatchatbot-robot cherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationcompas-h compas connectivityconverged-propositioncorp-culture customer-caredashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-middouble-quotas main_icn_Downloadmain_icn_Editeducation engineerenterpriseentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplefacebook-messengermain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-darklandline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-darkmobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-signal-hi-darknetwork-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signalnumber-1-h number-1 offer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-geniusrank_lith_icn_Networkerrank_lith_icn_Professorrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-darkrefreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_24_7_support Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017 Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017 main_icn_Studenttail [Converted]converged-propositiontext-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterusersvalues videomain_icn_Viewedmarket_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube