Close component listing
Select modules

Here are a list of components you are able to extract from this page. Check those you would like to add to the build folder. Modules displayed below are part of the anonymous user journey.

 
 
Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Управління персоналом

Корпоративна культура з давніми традиціями, цілеспрямовані співробітники та стабільно зростаюча компанія – це було б неможливим без талановитої команди з управління персоналом. Працюючи у дирекції з управління персоналом, ви отримаєте розуміння того, що рухає компанію вперед і як компанія інвестує у майбутнє співробітників Vodafone. Ви можете обрати один з таких напрямків, як підбір персоналу, організаційний розвиток, кадрове адміністрування, а також навчання, розвиток та внутрішній PR.

Фінанси

Робота у фінансовому відділі Vodafone Україна – це можливість розвиватися разом з командою справжніх фахівців у галузі фінансів та аналітики. Це унікальна можливість долучитися до стратегічних процесів та своїм вкладом забезпечувати оптимальну роботу компанії. Ви можете побудувати свою кар’єру у таких напрямках, як планування, бюджетування, контролінг, управління звітністю та доходами.

Цей напрямок для вас, якщо ви:

  • бажаєте будувати кар’єру в стабільній міжнародній компанії, яка є світовим лідером телекомунікаційних технологій;
  • цінуєте баланс робочого та особистого часу;
  • бажаєте брати участь у цікавих крос функціональних проектах.
Юридична підтримка

Vodafone Україна дотримується найвищих стандартів у своїй діяльності. Саме тому, наш юридичний відділ працює у тісній співпраці з іншими підрозділами, щоденно супроводжуючи бізнес компанії. Діяльність команди юристів спрямована на захист репутації Vodafone у правовому полі, представленні інтересів компанії. Робота в юридичному відділі Vodafonе Україна – це широка правова практика з можливістю спеціалізації в різних напрямках.

Ми запрошуємо юристів та пропонуємо:

  • роботу в стабільній міжнародній компанії, яка є світовим лідером телекомунікаційних технологій;
  • участь у цікавих крос функціональних проектах;
  • професійний та особистісний розвиток.
Закупівельна діяльність

Підрозділ закупівель виконує низку функцій, серед яких пошук та підбір постачальників товарів та послуг, необхідних для роботи компанії Vodafone Україна та укладання договорів на постачання. Співпраця з постачальниками та внутрішніми підрозділами компанії надасть вам можливість застосовувати свій досвід, проактивність і комунікабельність та розвинути ваші професійні навички.

Цей напрямок для вас, якщо ви:

  • бажаєте будувати кар’єру в стабільній міжнародній компанії, яка є світовим лідером телекомунікаційних технологій;
  • бажаєте професійно розвиватися, завдяки можливості долучитись до світового досвіду компанії Vodafone, яка співпрацює з провідними постачальниками товарів та послуг;
  • цінуєте баланс робочого та особистого часу завдяки гнучкому графіку роботи та можливості працювати віддалено від офісу.

 

Долучайтеся до команди Vodafone Україна
 
main_icn_24_7_support360-view4gTV_everywheremain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusanalyst-viewmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebusinesscalendarmarket_icn_Minutesmain_icn_Cameracharity-givingmain_icn_Chatchatbot-robot cherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closemarket_icn_Cloud_Hostingcommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplefacebook-messengermain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-darklandline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-darkmobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-signal-hi-darknetwork-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-geniusrank_lith_icn_Networkerrank_lith_icn_Professorrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-darkrefreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_24_7_support Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017 Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017 main_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterusersvideomain_icn_Viewedmarket_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube