loading

Створюємо майбутнє

Сучасні технології, штучний інтелект та іноваційні продукти

Big Data

ІоТ

Digital Transformation

Smart City

Product and Network Development (Digital Entertainment Products)

Digital Communication Platforms

Big Data

ІоТ

Smart City

Digital Communication Platforms

Product and Network Development (Digital Entertainment Products)

Digital Transformation

Vodafone Україна займає провідні позиції у сфері технологій

Щодня ми вигадуємо щось нове, працюючи над крутими проектами в напрямках Big Data, IoT, Smart City. Сloud Services, Digital Communication Platforms, IT projects & Core platforms.
Окрім нових продуктів та технологій, ми ще і розробляємо нові підходи в управлінні бізнес-процесами. Нам постійно потрібні свіжі ідеї та пропозиції, а відповідно – люди!

Ми чекаємо на тебе у команді, якщо ти:

  • хочеш бути причетним до створення технологій нового покоління
  • знайомий з новітніми технологіями та знаєш, як їх використовувати
  • маєш ідеї щодо розробки нових продуктів
  • енергійний, завзятий і цілеспрямований.
Big Data Lab

Big Data Lab

Платформа Big Data Lab була запущена в 2018 році. В рамках проекту Vodafone Україна відкрила масив реальних знеособлених даних всім зацікавленим дата-аналітикам та розробникам.

Учасники лабораторії мають можливість на основі реальних даних розробити проекти в 3-х категоріях: рішення для міста, бізнесу та покращення якості життя.

Проект неодноразово включав масштабні хакатони по Data Science та наступні акселераційні програми для команд-переможців.

Internet of Things course

Internet of Things course

– чудовий спосіб розпочати карєру, підвищити свою кваліфікацію в сфері Internet of Things.

Курс використовує підхід до вирішення проблем і конкретні приклади з галузі.

Програма розрахована на студентів останніх курсів технічних/інженерних спеціальностей. Заснована на практичних знаннях машинного навчання, хмарних технологій та робототехніки.

Product owner school

Product owner school

Модульна система навчання, виконання домашніх завдань, робота над індивідуальними проектами та захист дипломної роботи дозволили випускникам активно перетворювати ідеї в працюючі продукти, аналізувати ринок, виявляти потреби клієнтів та втілювати якісні ІТ рішення на основі бізнес цінностей.

Участь в тематичних конференціях та форумах

Участь в тематичних конференціях та форумах

Vodafone запустив пілотний курс першої в Україні комплексної школи підготовки спеціалістів з Big Data аналітики. Перше заняття у школі Vodafone Big Data Lab відбулося онлайн. Студенти Big Data Lab за 6 місяців отримають повний набір знань і навичок, достатніх для старту кар’єри в data science: фундаментальні математичні знання, експертизу роботи з даними в різних галузях і практику з реальними великими даними Vodafone. Для курса використовуються знеособлені дані.

Що таке штучний інтелект: ЗАГРОЗА ЛЮДСТВУ ЧИ ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ?

Що таке штучний інтелект: ЗАГРОЗА ЛЮДСТВУ ЧИ ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ?

До 2028 року ринок військового штучного інтелекту в світі сягне $14 млрд. Військовий сектор дуже часто стає рушійною силою у розвитку подібних технологій і в космічній, і в комп'ютерній сферах. Часто буває так, що те, чим ми користуємося з вами у звичайному мирному житті, спочатку було розробкою військовою.Прямо зараз ми бачимо, що такі нові технології, як AI, змінюють не тільки наше повсякденне життя, вони також призводять і до зміни парадигми ведення війни. Вони взагалі стають важливим, якщо не центральним інструментом ведення бойових дій.Цікаво? Тоді давайте зануримось та розглянемо тему «Штучний Інтелект» більш детально, а також поспілкуємося з експертом галузі.
PS. Це відео зняте до масштабної війни!

Підпишіться і дізнавайтеся про найсвіжіші вакансії першими

Ви не дали згоду
Ви не дали згоду
error
*Виберіть категорії, вакансії яких ви хочете отримувати

Підписку виконано, дякуємо!