Маркетинг

Маркетинг у Vodafone − це команда творчих і талановитих професіоналів, які щодня допомагають розвивати світовий бренд, використовуючи прогресивні digital стратегії. Нашою командою маркетингу рухає пристрасть до інновацій. Цей напрямок для вас, якщо ви:

  • прагнете розвиватися професійно завдяки можливості долучитись до світового досвіду компанії, яка створює тренди на телекомунікаційному ринку;
  • цінуєте творчу атмосферу в колективі та маєте безліч креативних ідей;
  • бажаєте брати участь у цікавих крос функціональних проектах.
Продажі

Послугами Vodafone користується кожен другий українець. Серед наших клієнтів − приватні особи, державні установи, компанії та великі корпорації. Європейський рівень якості послуг та роботи з клієнтами – це головне правило Vodafone у всьому світі. Саме тому бренд Vodafone – найдорожчий міжнародний бренд в телекомі. Компанія цінує свою репутацію, тож робота в підрозділі, який безпосередньо працює з клієнтами Vodafone УкраїнаУкраїна, – один з найбільш відповідальних напрямків роботи. Для працівників співробітників цього напрямку особливо цінними є дуже важливі комунікативні навички, досконале знання продуктів компанії та, вміння знаходити зрозумілі йта ефективні рішення.

Цей напрямок для вас, якщо ви:

  • бажаєте будувати кар’єру в стабільній міжнародній компанії;
  • вам цікаво працювати в компанії, яка задає тон ринку телекомунікаційних технологій та створює нові тренди;
  • прагнете розвиватися професійно та спробувати свої сили в амбітних крос-функціональних проектах.

 

Долучайтеся до команди Vodafone Україна