Корпоративна соціальна мережа ПРОСТОР

Ми завжди на зв'язку один з одним завдяки корпоративній соціальній мережі ПРОСТОР. Саме тут народжуються ідеї нових сервісів, обговорюються проекти, вирішуються складні задачі, поширюються новини, фото та відео. ПРОСТОР став не тільки зручним способом спілкування для водафонівців, але й невід'ємною частиною корпоративної культури, адже дає можливість сказати колегам 'дякую' за підтримку, відзначити їх здобутки й успіхи, поставивши 'лайк' або подарувавши шалені оплески 'овацій'.

VODAFONE LIFE STYLE

Vodafone − це більше, ніж робота. Наше життя не обмежується бізнесом. Ми отримуємо насолоду від спілкування з колегами, збагачуємо один одного власним досвідом, взаємодіємо в бізнесі та поза ним. Адже, разом набагато цікавіше волонтерити, отримувати нові знання, цікавий досвід та позитивні емоції, займатися спортом та підкорювати гірські вершини.

Ми віримо у сімейні цінності, підтримуємо здоровий спосіб життя, невпинно розвиваємося професійно, інтелектуально та емоційно.

Життя у стилі Vodafone − це культура соціального підприємництва, благодійності та волонтерства, яка проявилась у проекті "Місто добрих справ". А також − це традиційні клубні зустрічі 'Wellness Guide", "Family Club", "Art Hub" та "Smart Time".

hr
hr
hr
hr