> Життя у Vodafone Україна


Життя в Vodafone УкраїнаМи віримо, що стаємо сильнішими, коли з нами найкращі!


UA

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній,

що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований Iнтернет і кабельне телебачення.

Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу до Iнтернету на 17 ринках. Vodafone надає послуги більше 500 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 17,9 мільйонам користувачів фіксованого Інтернету. В Україні Vodafone обслуговує 20,9 мільйонів абонентів, пропонуючи послуги на базі найсучасніших технологій.

UA

Vodafone Україна – один з провідних роботодавців,

який забезпечує роботою більше ніж 3000 співробітників по всій Україні. У 2015 році компанія отримала премію HR Brand року, а директор з управління персоналом Надія Сіренко увійшла в ТОП-5 кращих HR-директорів України за версією Delo.ua.

HR стратегія Vodafone визнана кращою в Україні за результатами рейтингу «Кращі роботодавці України» газети «Бізнес». У 2016 році Vodafone Україна стала переможцем у всеукраїнському Рейтингу «Найкращі роботодавці України» в номінації «Інновація в HR»