Ліга кіберспорту серед співробітників компанії Vodafone Україна
loading

Ліга кіберспорту серед співробітників компанії

За останнє десятиліття світ повністю поглинула ера діджиталізації. Запуски ракет, BIG Data, нанотехнології. Навіть спортом можна займатись online і ніякий карантин не стане на заваді.  Здивований як це можливо? Все дуже просто – кіберспорт.  Завдяки ньому мільйони людей по всьому світу, щоденно, змагаються в запеклих турнірах, демонструючи блискавичні стратегії і навики.

Наша компанія не могла залишатись осторонь такого шаленого драйву і емоцій.  Тому ми вирішили спробувати свої сили в зовнішньому турнірі серед торгових компаній. Враховуючи те, що у нас працюють молоді, енергійні і МЕГА амбітні люди, зібрати команду за день не було проблемою.  Гра пройшла неймовірно, наші працівники показали хороші результати.  Але, насамперед, ми зрозуміли -- в компанії  так багато талановитих гравців, що просто гріх не організувати власну Лігу Кіберспорту.

Тому вже 23 травня стартував наш перший турнір. На початку було зібрано 6 команд по дисципліні CS GO і 5 команд по Dote 2До гри залучили 59 учасників, які стали піонерами Ліги Кіберспорту. Такої згуртованості між працівниками з різних куточків країни ми ще не бачили. А запальні фрази коментатора розряджали напругу, яка тривала в продовж всієї гри. Адже так цікаво знати, хто стане переможцем у першому змаганні.

Загалом, було зіграно 10 ігор по CS GO і 11 – по DOTA2. За цей час склад команд мінявся, так як багато хто захотів спробувати власні сили. Учасники не лише попрактикувались у своїх вміннях, але й розвинули такі якості як наполегливість і терпіння. І, звичайно ж, у фіналі переможці отримали чудові призи.

 

Лігу Кіберспорту продовжено. Тепер ти також можеш стати частиною команди, де отримаєш нові емоції, знайомства, а можливо, навіть, хобі на все життя!

Інші статті

Підпишіться і дізнавайтеся про найсвіжіші вакансії першими

Ви не дали згоду
Ви не дали згоду
error
*Виберіть категорії, вакансії яких ви хочете отримувати

Підписку виконано, дякуємо!