loading

Нова рубрика "Час сміливих. Разом до перемоги" про героїв нашої компанії

Що таке сміливість? 

Сміливість – це воїни, які захищають Батьківщину в лавах ЗСУ та ТРО. 

Сміливість – це волонтери, які забезпечують всім необхідним воїнів та рятують домашніх тварин.

Сміливість – це медичний персонал, який рятує життя під звуки сирен. 

Сміливість – це інженери, які налагоджують зв’язок у небезпечних куточках країни, щоб ми могли почути рідне «Як ти?»

З самого початку активних бойових дій ми ділимося з вами результатами роботи наших неймовірних колег з інженерного підрозділу.

Їх відданість роботі та клієнтам не залишила байдужим нікого у компанії. Вона надала усвідомлення того, що серед нас є багато сміливих та сильних людей. Колег з різних підрозділів, які у цей важкий час роблять все можливе для нашої спільної Перемоги. 

Натхненні загальнонаціональним рухом #braveukraine від Міністерства цифрової трансформації України та нашими неймовірними колегами, ми започатковуємо рубрику #ЧасСміливих. В ній ми будемо ділитись історіями наших колег, які знаходять сили на виконання не лише своїх професійних обов’язків, а й допомагають країні і українцям!

Тому що ми тепер знаємо що таке Сміливість. Сміливість – це Україна!


В рамках рубрики #ЧасСміливих хочемо поділитися двома історіями. 

Перша про нашу неймовірну колегу – Лілію Блохіну. Ця дівчина власним прикладом демонструє, що Сміливість – це бути готовою завжди прийти на допомогу, коли хтось її потребує, навіть у зоні бойових дій.

З 2014 року Лілія невпинно працює над наближенням нашої Перемоги, допомагаючи нашим пораненим бійцям у шпиталях та військовим в зоні бойових дій: «Я відчула, що це моє покликання, і у мене це виходить. Немає нічого неможливого. Є потреба, і я намагаюся її закрити».

«Коли люди звертаються за допомогою, я ніколи не кажу «ні». Я кажу, що спробую, але нічого не обіцяю. І у мене все виходить. Думаю, що це мені Всевишній так допомагає. Плюс є люди, які завжди поруч, і за що я їм щиро вдячна. Бо я тільки «передавач» добра. Без благодійників я б нічого зробити не змогла!»

За свої заслуги Лілія відзначена Міністерством Оборони України медаллю «За сприяння Збройним Силам Україні». #braveukraine


Друга історія про Євгена Полтараніна – співробітника ITSmartFlex, однієї з компаній Vodafone Ukraine. Зберігаючи позитивний настрій, мотивацію та віру в Перемогу, Євген, попри основну роботу, приймає у себе вдома волонтерів і біженців та займається іншими добрими справами у рідному місті – Вінниці. 

«Перші тижні, як тільки почали формуватися притулки для біженців та переселенців, ми разом з моєю дівчиною зібрали для них необхідні людям речі, подушки, покривала, одяг... А також основні продукти: крупи, консерви, хліб і т.д.

Допомагав і фізично. Поруч була лікарня, яку потрібно було барикадувати. Привозили пісок в мішках, і як тільки потрібна була допомога, я бігав туди. Потім знайомі почали їздити по маршруту Київ – Франківськ – Київ та возити допомогу, і їм потрібно було десь ночувати. Я почав приймати їх у себе, зараз кожні 2-3 дні вони у нас. Приїжджали ще знайомі великою сім'єю, вони тікали зі Слов'янська, ми теж надали їм прихисток.

Зараз постійно моніторю декілька чатів, може комусь буде потрібен прихисток чи якась допомога – хочу допомагати».

Наближаємо Перемогу завдяки сміливості та зусиллям кожного українця.

Разом до Перемоги! 

#braveukraine

Інші статті

Підпишіться і дізнавайтеся про найсвіжіші вакансії першими

Ви не дали згоду
Ви не дали згоду
error
*Виберіть категорії, вакансії яких ви хочете отримувати

Підписку виконано, дякуємо!