Як магазини Vodafone Retail Halloween зустрічали
Halloween — це містичне свято, яке ми відзначаємо щорічно 31 жовтня.
За переказами, в ніч перед Halloween духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих.
У компанії Vodafone Retail ми любимо побешкетувати і розважитися. До свята, ми не ловили гав, запасалися гарбузами, костюмами і солодощами, бо вже 3-й рік поспіль ми проводимо фотоконкурс, серед співробітників front-office, на краще оформлення магазину до свята. Головний приз – «Емоція року», та цілих п’ять призових місць.
Один день на рік співробітники прикрашають магазини незвичайними деталями і лякають себе та оточення. Опудала. Гарбузи. Монстри. Павутина. Різні страховиська. Традиційні кольори – чорний і помаранчевий.
У фотоконкурсі прийняли участь 200 магазинів, по всій Україні.
І найнепередбачуваніші, і найкреативніші отримали призи :)
![](/storage/editor/fotos/e0c570e61d426dc262e44a1b0d4ce643_1607095477.jpeg)
![](/storage/editor/fotos/831b4462303b89f125b046506ac5a558_1607095509.jpeg)
![](/storage/editor/fotos/194a488bb4e977a53d5a6ff5b5099436_1607095529.jpeg)
![](/storage/editor/fotos/46d856922a86ed2a5e4bfac16ad2b12a_1607095557.jpeg)
![](/storage/editor/fotos/e0c570e61d426dc262e44a1b0d4ce643_1607095574.jpeg)
![](/storage/editor/fotos/e0c570e61d426dc262e44a1b0d4ce643_1607095477.jpeg)
![](/storage/editor/fotos/831b4462303b89f125b046506ac5a558_1607095509.jpeg)
![](/storage/editor/fotos/194a488bb4e977a53d5a6ff5b5099436_1607095529.jpeg)
![](/storage/editor/fotos/46d856922a86ed2a5e4bfac16ad2b12a_1607095557.jpeg)
![](/storage/editor/fotos/e0c570e61d426dc262e44a1b0d4ce643_1607095574.jpeg)