loading

Українське ДНК

Українське ДНК

Ми – один з найбільших бізнесів країни, який стабільно поповнює скарбницю держави податками і забезпечує робочі місця тисячам громадян.

Ми – бізнес, який працює в Україні і для країни.

Ми - компанія-ровесниця незалежної України, перший національний телеком-оператор і саме в нашій мережі було здійснено перший мобільний дзвінок.

Ми вирішили значно розширити тему 30-річчя компанії і розпочати проект Українське ДНК Vodafone Україна, в якому будемо разом розкриваємо та вивчаємо 4 напрямки:

Мова - вивчення та популяризація української мови серед працівників.

Історія країни та історія компанії -  формуємо візію, як наше життя буде виглядати після Перемоги з урахуванням уроків сьогодення та здобутків минулого.

Культура та традиції -  пізнаємо нові грані нашої культури та разом наслідуємо традиції предків.

Культура взаємопідтримки та взаємодопомоги - якість, яка ще яскравіше проявилася в українцях під час повномасштабного вторгнення.

Мета програми нагадати що робить нас українцями кожного дня.

Ми працюємо у мультінаціональній компанії, тому для когось з колег це не про походження, але для всіх точно про вибір.

Лідерство

Лідерство

15 квітня 2020 року ми почали писати нову історію - історію ЧАСУ СИЛЬНИХ про співробітників групи компаній Vodafone Україна.

За 2 роки - це 133 інтерв'ю зі 140 колегами! Всі ці розповіді про те, як можна змінити світ, маючи НАМІР, СИЛУ та СМІЛИВІСТЬ, не здаватися перед обставинами.

2 роки нашим "ворогом" був COVID-19. Ми рішуче долали коронавірус та обмеження пандемії.

ЧАСИ змінилися. Зараз в нас лютий, більш цинічний та агресивний ворог, але ми не просто стали СИЛЬНИМИ та продовжуємо відстоювати свою свободу, гідність та право на життя. Тепер ми - НЕЗЛАМНІ.

Героїчних вчинків, волонтерських ініціатив, протягнутих рук допомоги один одному - все більшає. Наше серце розривається від болю, але також воно сповнене любові, турботи та вдячності своїм.

Ми вперто продовжуємо наш проект у обставинах війни, з новою національною айдентикою та з новими сенсами.

ЧАС СИЛЬНИХ ТРИВАЄ! НЕЗЛАМНІ - творимо історію країни разом.

Культура взаємопідтримки та взаємодопомоги в нашому ДНК від першого дня створення компанії. 

Філософія пройшла певну історію трансформації і зараз проявляється в найрізноманітніших напрямках: наші люди волонтерять, воюють, створюють благодійні платформи, рятують тварин, закуповують авто та амуніцію для ЗСУ, є почесними донорами, а від недавна, ще й займаються біговим фандрейзингом. 

Всю цю екосистему добрих справ підтримує та культивує компанія та HR команда.

Vodafone Business Champions – це щорічна корпоративна програма визнання, яка проходить на постійній основі з 2015 року.

За 7 років, на рівні Групи Компаній Vodafone Україна, ми визначили майже 1500 бізнес-чемпіонів, кращих з кращих серед проєктів, команд, менеджерів та експертів.

Кожного року проєкт оновлює свою механіку, виходячи з існуючих реалій. Але одне залишається сталим - портал можливостей для визнання максимально відкритий, переможцем може стати будь-хто зі співробітників Компанії!  

Нагородження проходить на особливій церемонії Vodafone Awards – це одна із найочікуваних подій Календарю корпоративних заходів року.

Цінність співробітника для компанії

Цінність співробітника для компанії

Філософія Wellbeing – ключовий фокус нашої HR стратегії.

Ми формуємо культуру усвідомленої відповідальності за власне здоров`я, емоційний стан, благополуччя і взаємовідносини з колегами.

Прагнемо охопити основні складові благополуччя: ментальну, фізичну, соціальну, фінансову.

Кожну програму адаптуємо під запит колег.

Фокуси програм 2020-2021:

• робота зі стресом і вигоранням

• пошук і збереження власних ресурсів

• вміння будувати екологічні стосунки з собою і оточенням

• усвідомлене відношення до фінансів.

Детальніше про проєкт можна дізнатись за посиланням.

Together we can!

Кожен із нас цінує комфортне коло однодумців, з якими можна обмінюватися досвідом та знаходити підтримку.

Однією з найбільш широких та активних у нашій компанії являється спільнота бігунів - Vodafone Team. За 6 років вона виросла в 10 разів! До старту бігового року ми готуємося як до олімпіад.

Vodafone Team представлена чи не на кожному національному старті. Їй підкорювалися бігові траси Кракова, Берліна, Нью-Йорка, Стамбула та Будапешта.

Наша система відбору передбачає щорічне оновлення складу на 50% і водночас дозволяє формувати стійку основу із досвідчених наставників, які поширюють цінності спільноти та залучають до неї все нових і нових учасників.

Level UP учасників спільноти в 2022 році - стати професійними фандрейзерами, які турбуються про фізичне та ментальне здоров'я одне одного, а також збирають кошти на різноманітні благодійні ініціативи за допомогою корпоративних бігових активностей. 

Наш помічник у цьому - платформа https://bekind.ua від IT Smart Flex.

Неформальні, живі інтерв'ю з ТОП-керівниками та бізнес селебрітіс групи компаній ми розпочали з березня 2019 року. Невимушена надихаюча бесіда за чашкою кави, гість відповідає на питання очної та діджитальної аудиторій: чим живе, про що мріє, які книжки читає, від чого плаче, або сміється.

У 2020 році вести ранкове шоу ми запропонували випускникам корпоративної програми #VodafoneBloggersHub. Колеги самостійно вибирали гостей, готували сценарій випуску, публікували в інтранеті анонси та вели організаційний супровід: selfmaid production.

2021 рік пройшов у логіці знайомства аудиторії, завдяки формату, з новими керівниками різних рівнів.

В серпні 2022 ми переформатували наші зустрічі, додали до розмови стрім про #УкраїнськеДНКVodafoneUkraine. Щиро говоримо про українську мову, важливість знати свій культурний код та родинні традиції, вивчаємо разом історію країни.
У 2023 ми будемо святкувати 30 річчя першого стільнікового дзвінка, запуск першої мережі мобільного зв’язку України. Це була наша мережа і саме наші працівники зробили це для країни.

Кожна зустріч формату #WakeUpUkraine унікальна за наповненням та атмосферою, завдяки відкритим та щирим гостям.
Сміливість бути щирим – то пасує!

Digital

Digital

Проєкт, який «народився» під час першого карантину та став своєрідною вітамінізацією ментального та фізичного здоров’я для колег. Мета проєкту - давати користь та радість - працює і у ці надскладні воєнні часи.

Корисний Digital – це серія онлайн-зустрічей з експертами та відомими профільними фахівцями в абсолютно різних сферах.

Лекції з інформаційної гігієни та кризових комунікацій, з підтримки ментального здоров’я, фізичної форми, по здоровому харчуванню, спілкування з лікарями (в тому числі з інфекціоністами), психологами, вчителями – все це важливий та Корисний digital для наших колег.

Vodafone Bloggers HUB –  унікальна програма навчання та розвитку корпоративних блогерів. Вже декілька років один з основних мейнстрімів життя Компанії.

Ця власна програма є прикладом того, як, розвинувши навички професійного блогера, стати амбасадором бренду та агентом інформаційного впливу.

Корпоративні блогери є одними з найактивніших учасників найпопулярніших digital проєктів та авторами таких рубрик таких - Час СИЛЬНИХ, Нові призначення, Аудіоподкаст.

Корпоративний аудіоподкаст "НА ЗВ'ЯЗКУ" - щомісячний аудіожурнал, виходить з січня 2021 року в корпоративній соціальній мережі ПРОСТОР.

Подкаст створено силами працівників - авторська команда 20 співробіників, які спробували себе у ролі авторів сценарію, інтерв'юерів та ведучих.

Кожен випуск - нова тема, пов'язана із копроративним календарем подій. У нас вже є 12 випусків тривалістю 660 хвилин із 62 рубриками. Актуальність та цікавість подкасту підтверджуються 7575 прослуховуваннями, 400 лайками та 120 коментарями від працівників.

В жовтні 2021 року корпоративний аудіоподкаст "НА ЗВ'ЯЗКУ" отримав винагороду від порталу MMR.UA як Кращий внутрішній digital проект року.

Корпоративна Ліга діджитальної інтелектуальної гри Vodafone IQ Battle.

Стартувала у 2020 році, як відповідь на запит колег про командні корпоративні події, підтримку командного духу, заряду емоціями під час довгих карантинних обмеджень на очні події.

Це інтелектуально-розважальний квіз, який проходить в режимі Live, коли команди-учасниці збираються у своїх містах локально і підключаються до online-гри з будь-якого куточку країни.

Гра отримала прекрасні відгуки і у 2021 році  переросла вже в повноцінну корпоративну Лігу, результатом якої стали - 4 відбіркові гри та супер-фінал, 42 команди-учасниці, 10 міст, 336 учасників.

У зв'язку з війною проєкт знаходиться на паузі та чекає Перемоги!

Всіх співробітників Vodafone Україна об’єднує унікальне корпоративне ком’юніті – інтранет ПРОСТОР.

За можливостями та функціоналом це соціальна мережа. За філософією це комунікаційний майданчик, що водночас є робочим digital середовищем, інструментом швидкого зворотного зв’язку, навчальною базою та місцем вільних думок, що доступна 24/7 в тому числі з мобільних пристроїв.

У кожного співробітника компанії є свій профіль в ПРОСТОРі, відкриті можливості для спілкування, розвитку, а також інструменти, що дозволяють перетворити звичайні робочі процеси в цікаві та гейміфіковані.

В профайлі ПРОСТОРу є риси багатьох відомих мереж: Youtube, Facebook, LinkedIn, Instagram etc. ПРОСТОР - єдина мережа в Україні, що отримала золоту нагороду міжнародного конкурсу Intranet & Digital Workplace Awards, як найкраща інтранет мережа в світі.

Можливість безпечного онлайн спілкування тут і зараз, в реальному часі - чи не один з найважливіших запитів сьогодні. Сьогодні такий запит в нашій Компанії вирішується за допомогою сервісу Microsoft Teams.

Це формат, завдяки якому кожен зі співробітників може наживо, з будь якого куточку країни та світу, говорити про важливі речі, триматися стабільності, відчувати єднання одне з одним і з Компанією в цілому.

З початку повномасштабного вторгнення програма допомагає нам регулярно влаштовувати онлайн зустрічі для нашої 4 тисячної Vodafone Family.

У Vodafone Україна є традиція: ми поважаємо Цінності нашої Компанїї та дякуємо один одному за їх прояви, даруючи віртуальні подяки – ОВАЦІЇ.

ОВАЦІЇ – частина нашої корпоративної культури та digital-інструмент, що дозволяє 24/7 дякувати колегам, даруючи віртуальні ОВАЦІЇ за прояви цінностей: Амбіційність, Простота, Довіра, Причетність та Швидкість. Це базис, на якому побудовані всі процеси та особиста взаємодія між співробітниками.

Особливо цінною відзнакою є Золота ОВАЦІЯ, яку можуть дарувати ТОП-менеджери та колеги з Ради Сильних. Її дарують за особливо важливі бізнес досягнення, або рішення надскладних завдань. В 2022 році ми розширили коло тих, хто дарує Золоті ОВАЦІЇ і створили Раду Сильних. Це наші колеги, які за рік мають у своєму здобутку більше ніж дві Золоті ОВАЦІЇ від різних ТОП менеджерів Групи компаній.

Система винагород Vodafone Україна

Система винагород Vodafone Україна

  • Можливість працювати дистанційно з будь-якого куточка планети, де є зв’язок
  • Медичне страхування, компенсацію відвідування спортклубу
  • Гнучкий графік роботи, що додає мобільності та свободи в плануванні особистого часу
  • Безкоштовний службовий мобільний зв’язок для співробітників та спеціальні умови для рідних
  • Знижки й акції від партнерів

Конкурентний рівень оплати праці

Унікальні корпоративні масштабні проекти

Широкий набір компенсацій та пільг

Необмежені можливості для навчання та розвитку

Можливості для навчання

Можливості для навчання

Допомагаємо новому співробітнику адаптуватись, побачити як працює телеком та відчути себе частиною великої, прогресивної Компанії. Кожного новачка супроводжує наставник.


500+ участей за рік

Гарантуємо отримання нових знань у професії через відвідування зовнішніх навчальних  програм, форумів та конференцій.


1000+ участей за рік

Об’єднуємо найактуальніші теми, які будуть корисні для кожного співробітника та пропонуємо різні формати: тренінг, відео- та аудіоматеріали, література.


550+ участей за рік

Допомагаємо кожному новому співробітнику адаптуватись, побачити як працює телеком та відчути себе частиною великої, прогресивної Компанії.


300+ участей за рік

Розробляємо спеціальні рішення для нових та досвідчених керівників, а також працюємо із індивідуальними запитами щодо командної взаємодій.


130+ участей за рік

Забезпечуємо працівників продажу та обслуговування широким переліком необхідних програм, які проводить внутрішня тренерська команда.


7000+ участей за рік

Розробляємо власними силами якісні електронні курси, які можна проходити на комп’ютері або смартфоні.


10000+ участей за рік

Архів проєктів

Архів проєктів

Унікальний проєкт про лідерство, про спільноту, про розвиток потенціалу та розширення меж власної реальності!

Сміливці прийняли виклик та прожили 7 днів у режимі нон-стоп 24 на 7, в умовах буткемпу із жорстким таймінгом та виходом з зони комфорту. Було проведено 2 набори «космічних» шаттлів по 50 людей. Конкурс в космічний табір складав 5 людей на 1 місце.

Розвиток лідерів нового покоління проходив по 3 стрімам: розум (прокачай IQ), емоції (прокачай EQ), тіло (прокачай фізичну форму).

Після двох кемпів, ми провели випускний для всіх учасників програми. Це була платформа для обміну досвідом, успіхами та аналізу невдач. За підсумками проекту, більше 30% лідерів нового покоління зросли в професійному полі та кар’єрному розвитку  як по горизонталі, так і по вертикалі.

Школа власників продукту (Product owner school)

Амбіційна мета - 1 000 000 000 грн від нових цифрових продуктів, бажання розвивати нові напрямки Digital технологій та сервісів, створювати Digital процеси та втілювати Digital культуру сприяла пошуку нових можливостей. Ідея створити власну внутрішню корпоративну школу підтримана на рівні ТОП менеджерів компанії, адже коли в «справі» свої – то  запорука успіху. Модульна система навчання, виконання домашніх завдань, робота над індивідуальними проектами та захист дипломної роботи дозволили випускникам активно перетворювати ідеї в працюючі продукти, аналізувати ринок, виявляють потреби клієнтів та втілювати якісні ІТ рішення на основі бізнес цінностей.

Турбота та вклад в підтримку та розвиток особистого життя співробітників є ознакою високого рівня розвитку Компанії.

Ми активно пропагуємо спорт і кожного року проводимо дитячі спортивні змагання Vodafone Family Sport Weekend. Кожен раз це вихор захоплення, адреналіну та шалених позитивних емоцій. В нас всі – переможці!

А ще Vodafone Україна має добру традицію щорічно вітати дітей співробітників Компанії з новорічними святами. Кожного року, під час сімейних днів, офіси Компанії занурюються в святковий безлад яскравих костюмів, посмішок та ігор. Наші новорічні подарунки – кожного року унікальні та розвиваючі, з традиційним надписом «Vodafone Україна - найкращій дитині».

Суть та основна задача проекту #ЦіКава - неформальне спілкування і "кава", як привід дізнатися більше про колег та розширити своє коло знайомств в компанії.

Працює все досить просто - телеграм чат-бот збирає "завки-побажання" на каву та формує рандомним способом пари співрозмовників.  Після чого ділиться з користувачем контактом його «пари» та пропонує різні способи і можливості спільної кави.

Час від часу «підкидає» ідеї тем для спілкування, щоб колегам було #ЦіКаво спілкуватися між собою та з самим ботом:)

Все почалося у 2017 році з фрази «Vodafone – це космос на Землі».

Про що для вас ця фраза? Для нас про космічні можливості.

Уже три роки поспіль корпоративна команда Vodafone Україна приймає участь  у Всесвітньому хакатоні NASA Space Apps Challenge. Щоразу можливістю випробувати себе у сфері космічних технологій користуються різні співробітники групи компаній. Їх не об’єднати за робочим профілем  чи функцією, територією чи посадою. Всі вони різні.

Але всі, хто пройшов шлях створення прототипу космічного стартапу за 48 годин, отримав досвід роботи з космічними викликами та даними, формують нову спільноту.

Vodafone Space Team – ті, хто уже не можуть мислити та діяти як раніше.

Підпишіться і дізнавайтеся про найсвіжіші вакансії першими

Ви не дали згоду
Ви не дали згоду
error
*Виберіть категорії, вакансії яких ви хочете отримувати

Підписку виконано, дякуємо!