loading

Філософія Wellbeing в компанії Vodafone Україна

Філософія Wellbeing – ключовий фокус нашої HR стратегії.

Ми формуємо культуру усвідомленої відповідальності за власне здоров`я, емоційний стан, благополуччя і взаємовідносини з колегами. Прагнемо охопити основні складові благополуччя: ментальну, фізичну, соціальну, фінансову. Кожну програму адаптуємо під запит колег.

Фокуси програм 2020-2021:

• робота зі стресом і вигоранням

• пошук і збереження власних ресурсів

• вміння будувати екологічні стосунки з собою і оточенням

• усвідомлене відношення до фінансів. 

До просвітніх програм залучаємо провідних фахівців різних напрямків. Спілкуємося в інтранеті ПРОСТОР. Відео-записи програм у прямому доступі для всіх колег 24/7, тому - це гарна можливість долучитися до будь-якої програми у зручний час. Запросити до навчання родину та близьке коло друзів. 

Створюємо практичну пропозицію - посилюємо та даємо конкретні інструменти:

• модульні програми з підтримки психічного здоров`я

• вивчення mindfulness технік і медитацій

• арт-терапевтичні майстерні

• програми з фінансової грамотності

• сервіс психологічної підтримки (індивідуальна робота з психологом).

Широкомасштабна російська агресія вплинула на плани 2022. В умовах війни психічне здоров`я критично вразливе. Вектор програм - адаптація до реалій війни, підтримка себе і близьких, розвиток стійкості, втримання життєвих та робочих рутин в умовах неконтрольованої невизначеності.

Щороку у травні ми проводимо тематичні марафони піклування про психічне здоров`я – це комплексні профільні програми. Ключова тема 2022 «Сміливість жити зараз» присвячена потужній здатності психіки – вмінню обирати як реагувати на критичні події. Адже від цього вибору залежить яким буде наше життя, майбутнє наше і України. Головна мета зараз у всіх – вціліти, зберегти здоровий глузд і вийти з цієї війни з найменшими втратами для здоров'я фізичного та психічного, заради життя і перемоги.

Вчасна реакція на стрімкі зміни подій в країні і світі, прямий контакт з колегами, обізнане піклування про себе і оточення - є запорукою успіху в подоланні кризи і ресурс для розвитку.

Адже Vodafone Україна – компанія можливостей.

Together we can!

Інші статті

Підпишіться і дізнавайтеся про найсвіжіші вакансії першими

Ви не дали згоду
Ви не дали згоду
error
*Виберіть категорії, вакансії яких ви хочете отримувати

Підписку виконано, дякуємо!